Kiremitlerin altına döşenen ince tahta bulmacada nedir?

Kiremitlerin altına döşenen ince tahta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kiremitlerin altına döşenen ince tahta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kiremitlerin altına döşenen ince tahta“ sorusuna cevap olarak “BALAR”, “HARTAMA”, “PEDAVRA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlük kiremitlerin altına döşenen ince tahta, bulmaca kiremitlerin altına döşenen ince tahta, bulmaca çözümü kiremitlerin altına döşenen ince tahta, kiremitlerin altına döşenen ince tahta ne demek, kiremitlerin altına döşenen ince tahta nedir, sözlükte kiremitlerin altına döşenen ince tahta, kiremitlerin altına döşenen ince tahta açıklaması, sözlükte kiremitlerin altına döşenen ince tahta ne, kiremitlerin altına döşenen ince tahta, bulmaca soruları kiremitlerin altına döşenen ince tahta, bulmacada kiremitlerin altına döşenen ince tahta, kiremitlerin altına döşenen ince tahta tanımı, bulmaca sözlüğü 'kiremitlerin altına döşenen ince tahta'