Kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav bulmacada nedir?

Kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav“ sorusuna cevap olarak “DÜDEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav ne demek, sözlükte kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav ne, bulmaca soruları kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav, bulmaca sözlüğü 'kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav', kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav tanımı, bulmacada kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav, kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav nedir, bulmaca kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav, kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav açıklaması, sözlük kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav, kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav, sözlükte kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav, bulmaca çözümü kireçli bölgelerde kirecin erimesi veya yer altındaki karstlı bir çukur tav