Kimyasal Yönden Oluşan Bir Aşınma bulmacada nedir?

Kimyasal Yönden Oluşan Bir Aşınma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kimyasal Yönden Oluşan Bir Aşınma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kimyasal Yönden Oluşan Bir Aşınma“ sorusuna cevap olarak “KORROZYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kimyasal yönden oluşan bir aşınma, sözlükte kimyasal yönden oluşan bir aşınma, sözlük kimyasal yönden oluşan bir aşınma, kimyasal yönden oluşan bir aşınma tanımı, kimyasal yönden oluşan bir aşınma açıklaması, bulmacada kimyasal yönden oluşan bir aşınma, kimyasal yönden oluşan bir aşınma nedir, kimyasal yönden oluşan bir aşınma, kimyasal yönden oluşan bir aşınma ne demek, bulmaca sözlüğü 'kimyasal yönden oluşan bir aşınma', sözlükte kimyasal yönden oluşan bir aşınma ne, bulmaca kimyasal yönden oluşan bir aşınma, bulmaca çözümü kimyasal yönden oluşan bir aşınma