Kimi yörelerimizde domatese verilen ad bulmacada nedir?

Kimi yörelerimizde domatese verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kimi yörelerimizde domatese verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kimi yörelerimizde domatese verilen ad“ sorusuna cevap olarak “BANADURA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kimi yörelerimizde domatese verilen ad, kimi yörelerimizde domatese verilen ad açıklaması, kimi yörelerimizde domatese verilen ad ne demek, bulmaca sözlüğü 'kimi yörelerimizde domatese verilen ad', sözlükte kimi yörelerimizde domatese verilen ad ne, bulmacada kimi yörelerimizde domatese verilen ad, kimi yörelerimizde domatese verilen ad tanımı, kimi yörelerimizde domatese verilen ad, bulmaca soruları kimi yörelerimizde domatese verilen ad, sözlük kimi yörelerimizde domatese verilen ad, sözlükte kimi yörelerimizde domatese verilen ad, kimi yörelerimizde domatese verilen ad nedir, bulmaca çözümü kimi yörelerimizde domatese verilen ad