Kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç bulmacada nedir?

Kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç“ sorusuna cevap olarak “KERPETEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç', kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç tanımı, sözlükte kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç, bulmaca kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç, kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç ne demek, bulmaca çözümü kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç, kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç nedir, sözlükte kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç ne, bulmacada kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç, bulmaca soruları kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç, sözlük kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç, kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç açıklaması, kimi nesneleri sıkmak ya da çekmekte kullanılan kıskaç biçimindeki araç