Kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml bulmacada nedir?

Kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml“ sorusuna cevap olarak “DİYALİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml, bulmacada kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml, sözlük kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml, kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml nedir, bulmaca kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml, kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml açıklaması, bulmaca soruları kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml, kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml tanımı, sözlükte kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml, bulmaca sözlüğü 'kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml', sözlükte kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml ne, kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml ne demek, kimi cisimlerin gözenekli zarlardan geçebilmesi temeline dayanan bir çözüml