Kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti bulmacada nedir?

Kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti“ sorusuna cevap olarak “KIM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmacada kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti, bulmaca çözümü kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti, kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti nedir, kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti tanımı, kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti, sözlükte kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti, sözlük kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti, kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti ne demek, sözlükte kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti ne, kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti', bulmaca kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti, bulmaca soruları kimi bitkilerin sapında oluşan yaprak biti