Kilis Yöresinde Yetişen Bir Üzüm Çeşidi bulmacada nedir?

Kilis Yöresinde Yetişen Bir Üzüm Çeşidi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kilis Yöresinde Yetişen Bir Üzüm Çeşidi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kilis Yöresinde Yetişen Bir Üzüm Çeşidi“ sorusuna cevap olarak “HOROZ KARASI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmacada kilis yöresinde yetişen bir üzüm çeşidi, kilis yöresinde yetişen bir üzüm çeşidi, kilis yöresinde yetişen bir üzüm çeşidi açıklaması, sözlükte kilis yöresinde yetişen bir üzüm çeşidi, sözlükte kilis yöresinde yetişen bir üzüm çeşidi ne, kilis yöresinde yetişen bir üzüm çeşidi ne demek, bulmaca soruları kilis yöresinde yetişen bir üzüm çeşidi, bulmaca kilis yöresinde yetişen bir üzüm çeşidi, bulmaca çözümü kilis yöresinde yetişen bir üzüm çeşidi, bulmaca sözlüğü 'kilis yöresinde yetişen bir üzüm çeşidi', sözlük kilis yöresinde yetişen bir üzüm çeşidi, kilis yöresinde yetişen bir üzüm çeşidi tanımı, kilis yöresinde yetişen bir üzüm çeşidi nedir