Kilikya Bölgesinde Bir Orta Çağ Kalesi bulmacada nedir?

Kilikya Bölgesinde Bir Orta Çağ Kalesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kilikya Bölgesinde Bir Orta Çağ Kalesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kilikya Bölgesinde Bir Orta Çağ Kalesi“ sorusuna cevap olarak “ADAMODANA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kilikya bölgesinde bir orta çağ kalesi, bulmaca sözlüğü 'kilikya bölgesinde bir orta çağ kalesi', sözlük kilikya bölgesinde bir orta çağ kalesi, bulmaca çözümü kilikya bölgesinde bir orta çağ kalesi, bulmacada kilikya bölgesinde bir orta çağ kalesi, sözlükte kilikya bölgesinde bir orta çağ kalesi, bulmaca kilikya bölgesinde bir orta çağ kalesi, kilikya bölgesinde bir orta çağ kalesi, sözlükte kilikya bölgesinde bir orta çağ kalesi ne, kilikya bölgesinde bir orta çağ kalesi tanımı, kilikya bölgesinde bir orta çağ kalesi ne demek, kilikya bölgesinde bir orta çağ kalesi nedir, kilikya bölgesinde bir orta çağ kalesi açıklaması