Kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem bulmacada nedir?

Kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem“ sorusuna cevap olarak “RETRO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem, kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem nedir, bulmaca soruları kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem, sözlük kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem, sözlükte kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem, kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem açıklaması, sözlükte kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem ne, kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem, bulmaca çözümü kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem, kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem ne demek, bulmaca sözlüğü 'kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem', kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem tanımı, bulmacada kişinin yaşamadığı geçmişe duyduğu özlem