Ketenden yapılmış bir tür kumaş bulmacada nedir?

Ketenden yapılmış bir tür kumaş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ketenden yapılmış bir tür kumaş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ketenden yapılmış bir tür kumaş“ sorusuna cevap olarak “KIŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

ketenden yapılmış bir tür kumaş açıklaması, ketenden yapılmış bir tür kumaş nedir, bulmaca çözümü ketenden yapılmış bir tür kumaş, bulmaca sözlüğü 'ketenden yapılmış bir tür kumaş', ketenden yapılmış bir tür kumaş ne demek, bulmacada ketenden yapılmış bir tür kumaş, ketenden yapılmış bir tür kumaş, sözlükte ketenden yapılmış bir tür kumaş ne, bulmaca ketenden yapılmış bir tür kumaş, ketenden yapılmış bir tür kumaş tanımı, bulmaca soruları ketenden yapılmış bir tür kumaş, sözlükte ketenden yapılmış bir tür kumaş, sözlük ketenden yapılmış bir tür kumaş