Keten ve yünden dokunan kumaş bulmacada nedir?

Keten ve yünden dokunan kumaş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Keten ve yünden dokunan kumaş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Keten ve yünden dokunan kumaş“ sorusuna cevap olarak “FLANEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

bulmaca keten ve yünden dokunan kumaş, keten ve yünden dokunan kumaş, bulmaca soruları keten ve yünden dokunan kumaş, sözlükte keten ve yünden dokunan kumaş, keten ve yünden dokunan kumaş nedir, sözlük keten ve yünden dokunan kumaş, sözlükte keten ve yünden dokunan kumaş ne, keten ve yünden dokunan kumaş ne demek, keten ve yünden dokunan kumaş tanımı, bulmacada keten ve yünden dokunan kumaş, bulmaca çözümü keten ve yünden dokunan kumaş, keten ve yünden dokunan kumaş açıklaması, bulmaca sözlüğü 'keten ve yünden dokunan kumaş'