Keten tohumundan çıkartılan bir yağ bulmacada nedir?

Keten tohumundan çıkartılan bir yağ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Keten tohumundan çıkartılan bir yağ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Keten tohumundan çıkartılan bir yağ“ sorusuna cevap olarak “BEZİRYAĞI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü keten tohumundan çıkartılan bir yağ, keten tohumundan çıkartılan bir yağ açıklaması, keten tohumundan çıkartılan bir yağ ne demek, bulmaca sözlüğü 'keten tohumundan çıkartılan bir yağ', keten tohumundan çıkartılan bir yağ, keten tohumundan çıkartılan bir yağ tanımı, keten tohumundan çıkartılan bir yağ nedir, sözlükte keten tohumundan çıkartılan bir yağ ne, sözlükte keten tohumundan çıkartılan bir yağ, bulmaca keten tohumundan çıkartılan bir yağ, sözlük keten tohumundan çıkartılan bir yağ, bulmaca soruları keten tohumundan çıkartılan bir yağ, bulmacada keten tohumundan çıkartılan bir yağ