Kestanenin dikenli olan dış kabuğu bulmacada nedir?

Kestanenin dikenli olan dış kabuğu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kestanenin dikenli olan dış kabuğu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kestanenin dikenli olan dış kabuğu“ sorusuna cevap olarak “POTUR”, “TOPUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü kestanenin dikenli olan dış kabuğu, kestanenin dikenli olan dış kabuğu, bulmacada kestanenin dikenli olan dış kabuğu, bulmaca soruları kestanenin dikenli olan dış kabuğu, kestanenin dikenli olan dış kabuğu tanımı, kestanenin dikenli olan dış kabuğu ne demek, kestanenin dikenli olan dış kabuğu açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kestanenin dikenli olan dış kabuğu', sözlükte kestanenin dikenli olan dış kabuğu ne, kestanenin dikenli olan dış kabuğu nedir, bulmaca kestanenin dikenli olan dış kabuğu, sözlük kestanenin dikenli olan dış kabuğu, sözlükte kestanenin dikenli olan dış kabuğu