Kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi bulmacada nedir?

Kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi“ sorusuna cevap olarak “HOROM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi', kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi tanımı, bulmaca çözümü kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi, bulmaca kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi, sözlükte kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi, sözlükte kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi ne, bulmacada kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi, kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi ne demek, kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi nedir, bulmaca soruları kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi, sözlük kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi, kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi açıklaması, kesilmiş mısır saplarının birbirine dayanarak kümelendirilmesi