Kerestesi makbul bir Afrika ağacı bulmacada nedir?

Kerestesi makbul bir Afrika ağacı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kerestesi makbul bir Afrika ağacı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kerestesi makbul bir Afrika ağacı“ sorusuna cevap olarak “OKUME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

kerestesi makbul bir afrika ağacı ne demek, kerestesi makbul bir afrika ağacı tanımı, sözlük kerestesi makbul bir afrika ağacı, sözlükte kerestesi makbul bir afrika ağacı, kerestesi makbul bir afrika ağacı, kerestesi makbul bir afrika ağacı nedir, kerestesi makbul bir afrika ağacı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kerestesi makbul bir afrika ağacı', bulmaca soruları kerestesi makbul bir afrika ağacı, sözlükte kerestesi makbul bir afrika ağacı ne, bulmaca çözümü kerestesi makbul bir afrika ağacı, bulmacada kerestesi makbul bir afrika ağacı, bulmaca kerestesi makbul bir afrika ağacı