Kenya'nın İkinci Büyük Şehri bulmacada nedir?

Kenya'nın İkinci Büyük Şehri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kenya'nın İkinci Büyük Şehri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kenya'nın İkinci Büyük Şehri“ sorusuna cevap olarak “MOMBASA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kenyanın i̇kinci büyük şehri ne, bulmaca sözlüğü 'kenyanın i̇kinci büyük şehri', kenyanın i̇kinci büyük şehri tanımı, bulmaca çözümü kenyanın i̇kinci büyük şehri, sözlükte kenyanın i̇kinci büyük şehri, kenyanın i̇kinci büyük şehri, bulmacada kenyanın i̇kinci büyük şehri, kenyanın i̇kinci büyük şehri nedir, bulmaca soruları kenyanın i̇kinci büyük şehri, bulmaca kenyanın i̇kinci büyük şehri, kenyanın i̇kinci büyük şehri ne demek, sözlük kenyanın i̇kinci büyük şehri, kenyanın i̇kinci büyük şehri açıklaması