Kent veya kasabada dış mahalle bulmacada nedir?

Kent veya kasabada dış mahalle“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kent veya kasabada dış mahalle” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kent veya kasabada dış mahalle“ sorusuna cevap olarak “VAROŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

kent veya kasabada dış mahalle, sözlük kent veya kasabada dış mahalle, sözlükte kent veya kasabada dış mahalle ne, bulmaca sözlüğü 'kent veya kasabada dış mahalle', bulmaca kent veya kasabada dış mahalle, kent veya kasabada dış mahalle tanımı, bulmaca çözümü kent veya kasabada dış mahalle, bulmaca soruları kent veya kasabada dış mahalle, bulmacada kent veya kasabada dış mahalle, kent veya kasabada dış mahalle açıklaması, kent veya kasabada dış mahalle ne demek, kent veya kasabada dış mahalle nedir, sözlükte kent veya kasabada dış mahalle