Kenevirden yapılmış kalın ip bulmacada nedir?

Kenevirden yapılmış kalın ip“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kenevirden yapılmış kalın ip” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kenevirden yapılmış kalın ip“ sorusuna cevap olarak “HALAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü kenevirden yapılmış kalın ip, sözlük kenevirden yapılmış kalın ip, kenevirden yapılmış kalın ip ne demek, sözlükte kenevirden yapılmış kalın ip, kenevirden yapılmış kalın ip tanımı, bulmaca soruları kenevirden yapılmış kalın ip, kenevirden yapılmış kalın ip açıklaması, kenevirden yapılmış kalın ip, bulmaca kenevirden yapılmış kalın ip, sözlükte kenevirden yapılmış kalın ip ne, kenevirden yapılmış kalın ip nedir, bulmacada kenevirden yapılmış kalın ip, bulmaca sözlüğü 'kenevirden yapılmış kalın ip'