Kene Veya Akar Adı Verilen Parazitler bulmacada nedir?

Kene Veya Akar Adı Verilen Parazitler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kene Veya Akar Adı Verilen Parazitler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kene Veya Akar Adı Verilen Parazitler“ sorusuna cevap olarak “AKARİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

kene veya akar adı verilen parazitler açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kene veya akar adı verilen parazitler', bulmacada kene veya akar adı verilen parazitler, kene veya akar adı verilen parazitler tanımı, sözlükte kene veya akar adı verilen parazitler ne, kene veya akar adı verilen parazitler ne demek, sözlükte kene veya akar adı verilen parazitler, bulmaca soruları kene veya akar adı verilen parazitler, sözlük kene veya akar adı verilen parazitler, kene veya akar adı verilen parazitler, bulmaca kene veya akar adı verilen parazitler, bulmaca çözümü kene veya akar adı verilen parazitler, kene veya akar adı verilen parazitler nedir