Kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan bulmacada nedir?

Kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan“ sorusuna cevap olarak “AGLUTİNİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan, bulmaca sözlüğü 'kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan', bulmaca soruları kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan, bulmaca kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan, kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan tanımı, kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan ne demek, sözlük kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan, sözlükte kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan ne, bulmacada kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan, kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan açıklaması, bulmaca çözümü kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan, kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan nedir, kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan