Kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan bulmacada nedir?

Kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan“ sorusuna cevap olarak “AGLUTİNİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan, kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan nedir, bulmaca çözümü kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan, kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan açıklaması, bulmaca soruları kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan, kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan tanımı, bulmaca sözlüğü 'kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan', kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan ne demek, bulmacada kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan, bulmaca kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan, sözlükte kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan ne, kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan, sözlük kendisine hastalığa karşı aşı yapılmış ya da hastalık geçirmiş canlının kan