Kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın bulmacada nedir?

Kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın“ sorusuna cevap olarak “MÜREBBİYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın tanımı, bulmacada kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın, kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın nedir, sözlükte kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın ne, bulmaca sözlüğü 'kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın', sözlükte kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın, kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın, bulmaca çözümü kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın, bulmaca soruları kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın, kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın açıklaması, sözlük kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın, bulmaca kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın, kendisine bir çocuğun eğitim ve bakımı verilmiş olan kadın ne demek