Kendi Kendine Yetişen Bitki bulmacada nedir?

Kendi Kendine Yetişen Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kendi Kendine Yetişen Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kendi Kendine Yetişen Bitki“ sorusuna cevap olarak “HUDAYİNABİT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı27

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kendi kendine yetişen bitki ne, bulmaca çözümü kendi kendine yetişen bitki, bulmacada kendi kendine yetişen bitki, kendi kendine yetişen bitki açıklaması, kendi kendine yetişen bitki tanımı, sözlükte kendi kendine yetişen bitki, kendi kendine yetişen bitki ne demek, sözlük kendi kendine yetişen bitki, bulmaca sözlüğü 'kendi kendine yetişen bitki', kendi kendine yetişen bitki, bulmaca kendi kendine yetişen bitki, bulmaca soruları kendi kendine yetişen bitki, kendi kendine yetişen bitki nedir