Kendi Kendine Oturduğu Yerde Sallanmak bulmacada nedir?

Kendi Kendine Oturduğu Yerde Sallanmak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kendi Kendine Oturduğu Yerde Sallanmak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kendi Kendine Oturduğu Yerde Sallanmak“ sorusuna cevap olarak “YÜGRÜL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kendi kendine oturduğu yerde sallanmak ne, kendi kendine oturduğu yerde sallanmak ne demek, bulmaca kendi kendine oturduğu yerde sallanmak, bulmaca soruları kendi kendine oturduğu yerde sallanmak, kendi kendine oturduğu yerde sallanmak nedir, sözlük kendi kendine oturduğu yerde sallanmak, kendi kendine oturduğu yerde sallanmak açıklaması, bulmaca sözlüğü 'kendi kendine oturduğu yerde sallanmak', sözlükte kendi kendine oturduğu yerde sallanmak, kendi kendine oturduğu yerde sallanmak tanımı, kendi kendine oturduğu yerde sallanmak, bulmacada kendi kendine oturduğu yerde sallanmak, bulmaca çözümü kendi kendine oturduğu yerde sallanmak