Kendi Ekseni Çevresinde Dönerek Oluşmuş bulmacada nedir?

Kendi Ekseni Çevresinde Dönerek Oluşmuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kendi Ekseni Çevresinde Dönerek Oluşmuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kendi Ekseni Çevresinde Dönerek Oluşmuş“ sorusuna cevap olarak “DÖNEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

kendi ekseni çevresinde dönerek oluşmuş tanımı, kendi ekseni çevresinde dönerek oluşmuş ne demek, bulmaca soruları kendi ekseni çevresinde dönerek oluşmuş, kendi ekseni çevresinde dönerek oluşmuş, sözlükte kendi ekseni çevresinde dönerek oluşmuş ne, kendi ekseni çevresinde dönerek oluşmuş nedir, bulmaca kendi ekseni çevresinde dönerek oluşmuş, bulmacada kendi ekseni çevresinde dönerek oluşmuş, sözlükte kendi ekseni çevresinde dönerek oluşmuş, kendi ekseni çevresinde dönerek oluşmuş açıklaması, sözlük kendi ekseni çevresinde dönerek oluşmuş, bulmaca sözlüğü 'kendi ekseni çevresinde dönerek oluşmuş', bulmaca çözümü kendi ekseni çevresinde dönerek oluşmuş