Kemiklerdeki Kalsiyum İçeriğinin Azalması bulmacada nedir?

Kemiklerdeki Kalsiyum İçeriğinin Azalması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kemiklerdeki Kalsiyum İçeriğinin Azalması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kemiklerdeki Kalsiyum İçeriğinin Azalması“ sorusuna cevap olarak “HALİSTEREZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

kemiklerdeki kalsiyum i̇çeriğinin azalması tanımı, kemiklerdeki kalsiyum i̇çeriğinin azalması ne demek, bulmaca kemiklerdeki kalsiyum i̇çeriğinin azalması, kemiklerdeki kalsiyum i̇çeriğinin azalması nedir, bulmaca soruları kemiklerdeki kalsiyum i̇çeriğinin azalması, bulmacada kemiklerdeki kalsiyum i̇çeriğinin azalması, sözlükte kemiklerdeki kalsiyum i̇çeriğinin azalması ne, bulmaca çözümü kemiklerdeki kalsiyum i̇çeriğinin azalması, sözlükte kemiklerdeki kalsiyum i̇çeriğinin azalması, bulmaca sözlüğü 'kemiklerdeki kalsiyum i̇çeriğinin azalması', sözlük kemiklerdeki kalsiyum i̇çeriğinin azalması, kemiklerdeki kalsiyum i̇çeriğinin azalması açıklaması, kemiklerdeki kalsiyum i̇çeriğinin azalması