Kediden aşırı derecede korkma bulmacada nedir?

Kediden aşırı derecede korkma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kediden aşırı derecede korkma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kediden aşırı derecede korkma“ sorusuna cevap olarak “AİLUROFOBİ”, “AYLUROFOBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

kediden aşırı derecede korkma tanımı, bulmaca kediden aşırı derecede korkma, kediden aşırı derecede korkma açıklaması, sözlükte kediden aşırı derecede korkma ne, sözlükte kediden aşırı derecede korkma, bulmacada kediden aşırı derecede korkma, bulmaca çözümü kediden aşırı derecede korkma, sözlük kediden aşırı derecede korkma, bulmaca sözlüğü 'kediden aşırı derecede korkma', kediden aşırı derecede korkma, kediden aşırı derecede korkma nedir, bulmaca soruları kediden aşırı derecede korkma, kediden aşırı derecede korkma ne demek