Kazıma Veya Bellemeden Sonra Yağan Yağmurun Tarlaya Zarar Vermesi bulmacada nedir?

Kazıma Veya Bellemeden Sonra Yağan Yağmurun Tarlaya Zarar Vermesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kazıma Veya Bellemeden Sonra Yağan Yağmurun Tarlaya Zarar Vermesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kazıma Veya Bellemeden Sonra Yağan Yağmurun Tarlaya Zarar Vermesi“ sorusuna cevap olarak “ABOŞAMAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı65

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü kazıma veya bellemeden sonra yağan yağmurun tarlaya zarar vermesi, bulmacada kazıma veya bellemeden sonra yağan yağmurun tarlaya zarar vermesi, kazıma veya bellemeden sonra yağan yağmurun tarlaya zarar vermesi ne demek, kazıma veya bellemeden sonra yağan yağmurun tarlaya zarar vermesi, kazıma veya bellemeden sonra yağan yağmurun tarlaya zarar vermesi nedir, sözlük kazıma veya bellemeden sonra yağan yağmurun tarlaya zarar vermesi, sözlükte kazıma veya bellemeden sonra yağan yağmurun tarlaya zarar vermesi, bulmaca sözlüğü 'kazıma veya bellemeden sonra yağan yağmurun tarlaya zarar vermesi', sözlükte kazıma veya bellemeden sonra yağan yağmurun tarlaya zarar vermesi ne, kazıma veya bellemeden sonra yağan yağmurun tarlaya zarar vermesi açıklaması, bulmaca kazıma veya bellemeden sonra yağan yağmurun tarlaya zarar vermesi, bulmaca soruları kazıma veya bellemeden sonra yağan yağmurun tarlaya zarar vermesi, kazıma veya bellemeden sonra yağan yağmurun tarlaya zarar vermesi tanımı