Kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı bulmacada nedir?

Kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı“ sorusuna cevap olarak “İGERM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

sözlük kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı, bulmaca soruları kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı, bulmaca sözlüğü 'kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı', sözlükte kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı ne, bulmacada kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı, sözlükte kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı, kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı, kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı ne demek, bulmaca kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı, kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı açıklaması, bulmaca çözümü kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı, kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı nedir, kaz dağlarında yaşayan yarı göçebe çobanların meskeni olan kollektif yapı tanımı