Kayseri yakınlarında Kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti bulmacada nedir?

Kayseri yakınlarında Kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kayseri yakınlarında Kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kayseri yakınlarında Kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti“ sorusuna cevap olarak “ANİSA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı59

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kayseri yakınlarında kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti, sözlük kayseri yakınlarında kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti, bulmaca çözümü kayseri yakınlarında kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti, bulmaca sözlüğü 'kayseri yakınlarında kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti', kayseri yakınlarında kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti tanımı, kayseri yakınlarında kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti, kayseri yakınlarında kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti nedir, bulmacada kayseri yakınlarında kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti, bulmaca kayseri yakınlarında kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti, kayseri yakınlarında kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti açıklaması, kayseri yakınlarında kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti ne demek, sözlükte kayseri yakınlarında kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti ne, bulmaca soruları kayseri yakınlarında kapadokya bölgesinde bir ilk çağ kenti