Kayalar İçinde Oyuk Açarak Yaşantısını Sürdüren Bitkisel Ve Hayvansal Organizmalar bulmacada nedir?

Kayalar İçinde Oyuk Açarak Yaşantısını Sürdüren Bitkisel Ve Hayvansal Organizmalar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kayalar İçinde Oyuk Açarak Yaşantısını Sürdüren Bitkisel Ve Hayvansal Organizmalar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kayalar İçinde Oyuk Açarak Yaşantısını Sürdüren Bitkisel Ve Hayvansal Organizmalar“ sorusuna cevap olarak “LİTHOPHAGA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı82

Anahtar Kelimeler:

bulmaca kayalar i̇çinde oyuk açarak yaşantısını sürdüren bitkisel ve hayvansal organizmalar, bulmaca soruları kayalar i̇çinde oyuk açarak yaşantısını sürdüren bitkisel ve hayvansal organizmalar, sözlükte kayalar i̇çinde oyuk açarak yaşantısını sürdüren bitkisel ve hayvansal organizmalar, bulmaca sözlüğü 'kayalar i̇çinde oyuk açarak yaşantısını sürdüren bitkisel ve hayvansal organizmalar', bulmacada kayalar i̇çinde oyuk açarak yaşantısını sürdüren bitkisel ve hayvansal organizmalar, kayalar i̇çinde oyuk açarak yaşantısını sürdüren bitkisel ve hayvansal organizmalar açıklaması, kayalar i̇çinde oyuk açarak yaşantısını sürdüren bitkisel ve hayvansal organizmalar ne demek, sözlükte kayalar i̇çinde oyuk açarak yaşantısını sürdüren bitkisel ve hayvansal organizmalar ne, kayalar i̇çinde oyuk açarak yaşantısını sürdüren bitkisel ve hayvansal organizmalar nedir, kayalar i̇çinde oyuk açarak yaşantısını sürdüren bitkisel ve hayvansal organizmalar tanımı, kayalar i̇çinde oyuk açarak yaşantısını sürdüren bitkisel ve hayvansal organizmalar, bulmaca çözümü kayalar i̇çinde oyuk açarak yaşantısını sürdüren bitkisel ve hayvansal organizmalar, sözlük kayalar i̇çinde oyuk açarak yaşantısını sürdüren bitkisel ve hayvansal organizmalar