Kayıngillerden bir orman ağacı bulmacada nedir?

Kayıngillerden bir orman ağacı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kayıngillerden bir orman ağacı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kayıngillerden bir orman ağacı“ sorusuna cevap olarak “KESTANE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

kayıngillerden bir orman ağacı nedir, bulmaca sözlüğü 'kayıngillerden bir orman ağacı', bulmaca kayıngillerden bir orman ağacı, bulmacada kayıngillerden bir orman ağacı, sözlük kayıngillerden bir orman ağacı, bulmaca çözümü kayıngillerden bir orman ağacı, kayıngillerden bir orman ağacı, kayıngillerden bir orman ağacı tanımı, bulmaca soruları kayıngillerden bir orman ağacı, sözlükte kayıngillerden bir orman ağacı ne, sözlükte kayıngillerden bir orman ağacı, kayıngillerden bir orman ağacı ne demek, kayıngillerden bir orman ağacı açıklaması