Kayıklarda Bordayı Aşan Dalgaların İçeriye Girmesine Engel Olan Eğik Tahta bulmacada nedir?

Kayıklarda Bordayı Aşan Dalgaların İçeriye Girmesine Engel Olan Eğik Tahta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kayıklarda Bordayı Aşan Dalgaların İçeriye Girmesine Engel Olan Eğik Tahta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kayıklarda Bordayı Aşan Dalgaların İçeriye Girmesine Engel Olan Eğik Tahta“ sorusuna cevap olarak “DENİZLİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kayıklarda bordayı aşan dalgaların i̇çeriye girmesine engel olan eğik tahta, kayıklarda bordayı aşan dalgaların i̇çeriye girmesine engel olan eğik tahta tanımı, bulmaca kayıklarda bordayı aşan dalgaların i̇çeriye girmesine engel olan eğik tahta, bulmaca çözümü kayıklarda bordayı aşan dalgaların i̇çeriye girmesine engel olan eğik tahta, sözlükte kayıklarda bordayı aşan dalgaların i̇çeriye girmesine engel olan eğik tahta ne, bulmaca sözlüğü 'kayıklarda bordayı aşan dalgaların i̇çeriye girmesine engel olan eğik tahta', sözlük kayıklarda bordayı aşan dalgaların i̇çeriye girmesine engel olan eğik tahta, sözlükte kayıklarda bordayı aşan dalgaların i̇çeriye girmesine engel olan eğik tahta, kayıklarda bordayı aşan dalgaların i̇çeriye girmesine engel olan eğik tahta, bulmacada kayıklarda bordayı aşan dalgaların i̇çeriye girmesine engel olan eğik tahta, kayıklarda bordayı aşan dalgaların i̇çeriye girmesine engel olan eğik tahta nedir, kayıklarda bordayı aşan dalgaların i̇çeriye girmesine engel olan eğik tahta ne demek, kayıklarda bordayı aşan dalgaların i̇çeriye girmesine engel olan eğik tahta açıklaması