Katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru bulmacada nedir?

Katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru“ sorusuna cevap olarak “KOLON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

sözlükte katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru ne, bulmaca soruları katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru, katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru nedir, bulmaca çözümü katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru, katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru açıklaması, katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru, bulmacada katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru, sözlükte katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru, sözlük katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru, bulmaca sözlüğü 'katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru', bulmaca katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru, katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru tanımı, katlardaki döşemleri birbirlerine bağlayan düşey boru ne demek