Katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı bulmacada nedir?

Katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı“ sorusuna cevap olarak “MULAJ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı, bulmaca soruları katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı, bulmaca sözlüğü 'katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı', katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı tanımı, bulmacada katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı, sözlükte katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı ne, bulmaca çözümü katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı, sözlükte katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı, katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı açıklaması, sözlük katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı, katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı ne demek, bulmaca katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı, katı cisimlerin alçı ya da balmumu ile alınan kalıbı nedir