Kars dolaylarında oynanan bir halk dansı bulmacada nedir?

Kars dolaylarında oynanan bir halk dansı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kars dolaylarında oynanan bir halk dansı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kars dolaylarında oynanan bir halk dansı“ sorusuna cevap olarak “BAHTAVERDİ”, “BALALI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

kars dolaylarında oynanan bir halk dansı ne demek, kars dolaylarında oynanan bir halk dansı, bulmaca sözlüğü 'kars dolaylarında oynanan bir halk dansı', kars dolaylarında oynanan bir halk dansı tanımı, sözlükte kars dolaylarında oynanan bir halk dansı ne, bulmacada kars dolaylarında oynanan bir halk dansı, bulmaca çözümü kars dolaylarında oynanan bir halk dansı, bulmaca soruları kars dolaylarında oynanan bir halk dansı, bulmaca kars dolaylarında oynanan bir halk dansı, kars dolaylarında oynanan bir halk dansı açıklaması, sözlükte kars dolaylarında oynanan bir halk dansı, kars dolaylarında oynanan bir halk dansı nedir, sözlük kars dolaylarında oynanan bir halk dansı