Kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad bulmacada nedir?

Kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad“ sorusuna cevap olarak “VALA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad ne, kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad ne demek, kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad açıklaması, sözlükte kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad, kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad tanımı, kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad nedir, bulmacada kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad, bulmaca kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad, sözlük kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad, kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad, bulmaca sözlüğü 'kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad', bulmaca soruları kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad, bulmaca çözümü kars dolaylarında başörtüsüne verilen ad