Kargı ve ot ile yapılan barınak bulmacada nedir?

Kargı ve ot ile yapılan barınak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Kargı ve ot ile yapılan barınak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Kargı ve ot ile yapılan barınak“ sorusuna cevap olarak “HU”, “HUG” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kargı ve ot ile yapılan barınak, sözlükte kargı ve ot ile yapılan barınak ne, kargı ve ot ile yapılan barınak, bulmaca sözlüğü 'kargı ve ot ile yapılan barınak', bulmacada kargı ve ot ile yapılan barınak, bulmaca kargı ve ot ile yapılan barınak, sözlük kargı ve ot ile yapılan barınak, sözlükte kargı ve ot ile yapılan barınak, kargı ve ot ile yapılan barınak açıklaması, bulmaca çözümü kargı ve ot ile yapılan barınak, kargı ve ot ile yapılan barınak ne demek, kargı ve ot ile yapılan barınak tanımı, kargı ve ot ile yapılan barınak nedir