Karda yetişebilen çiçekli bitki bulmacada nedir?

Karda yetişebilen çiçekli bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karda yetişebilen çiçekli bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karda yetişebilen çiçekli bitki“ sorusuna cevap olarak “KIŞÇIL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

karda yetişebilen çiçekli bitki açıklaması, sözlükte karda yetişebilen çiçekli bitki, bulmacada karda yetişebilen çiçekli bitki, sözlük karda yetişebilen çiçekli bitki, karda yetişebilen çiçekli bitki ne demek, bulmaca çözümü karda yetişebilen çiçekli bitki, bulmaca soruları karda yetişebilen çiçekli bitki, karda yetişebilen çiçekli bitki, bulmaca sözlüğü 'karda yetişebilen çiçekli bitki', karda yetişebilen çiçekli bitki tanımı, karda yetişebilen çiçekli bitki nedir, bulmaca karda yetişebilen çiçekli bitki, sözlükte karda yetişebilen çiçekli bitki ne