Karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik bulmacada nedir?

Karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik“ sorusuna cevap olarak “KETON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik, sözlük karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik, bulmaca sözlüğü 'karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik', sözlükte karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik, bulmacada karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik, karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik açıklaması, karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik ne demek, bulmaca karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik, karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik tanımı, bulmaca çözümü karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik, bulmaca soruları karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik, karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik nedir, sözlükte karbonil grubuna iki alkil kökünün bağlanmasıyla türeyen bileşik ne