Karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler bulmacada nedir?

Karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler“ sorusuna cevap olarak “KASİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmaca karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler, karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler, karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler nedir, karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler tanımı, sözlük karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler, bulmaca çözümü karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler, karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler açıklaması, sözlükte karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler ne, karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler ne demek, bulmacada karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler, sözlükte karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler, bulmaca soruları karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler, bulmaca sözlüğü 'karayolunda oluşmuş çukurlar ve tümsekler'