Karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç bulmacada nedir?

Karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “TAFLAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı71

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç, bulmacada karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç, sözlükte karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç, bulmaca sözlüğü 'karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç', karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç tanımı, karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç nedir, karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç açıklaması, karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç ne demek, karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç, bulmaca karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç, sözlük karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç, sözlükte karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç ne, bulmaca soruları karayemiş” de denilen ve süs bitkisi olarak yetiştirilen küçük bir ağaç