Karasabanın Boyunduruğa Takma Yeri bulmacada nedir?

Karasabanın Boyunduruğa Takma Yeri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karasabanın Boyunduruğa Takma Yeri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karasabanın Boyunduruğa Takma Yeri“ sorusuna cevap olarak “GEDAVLU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

karasabanın boyunduruğa takma yeri ne demek, bulmaca sözlüğü 'karasabanın boyunduruğa takma yeri', sözlükte karasabanın boyunduruğa takma yeri, karasabanın boyunduruğa takma yeri tanımı, bulmaca karasabanın boyunduruğa takma yeri, bulmaca soruları karasabanın boyunduruğa takma yeri, sözlük karasabanın boyunduruğa takma yeri, sözlükte karasabanın boyunduruğa takma yeri ne, karasabanın boyunduruğa takma yeri, bulmaca çözümü karasabanın boyunduruğa takma yeri, bulmacada karasabanın boyunduruğa takma yeri, karasabanın boyunduruğa takma yeri açıklaması, karasabanın boyunduruğa takma yeri nedir