Karasabanın Ökçesini Oka Bağlayan Kısım bulmacada nedir?

Karasabanın Ökçesini Oka Bağlayan Kısım“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karasabanın Ökçesini Oka Bağlayan Kısım” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karasabanın Ökçesini Oka Bağlayan Kısım“ sorusuna cevap olarak “GILIÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

karasabanın ökçesini oka bağlayan kısım nedir, karasabanın ökçesini oka bağlayan kısım ne demek, sözlük karasabanın ökçesini oka bağlayan kısım, karasabanın ökçesini oka bağlayan kısım, sözlükte karasabanın ökçesini oka bağlayan kısım ne, bulmaca soruları karasabanın ökçesini oka bağlayan kısım, bulmaca sözlüğü 'karasabanın ökçesini oka bağlayan kısım', karasabanın ökçesini oka bağlayan kısım açıklaması, sözlükte karasabanın ökçesini oka bağlayan kısım, bulmaca karasabanın ökçesini oka bağlayan kısım, bulmaca çözümü karasabanın ökçesini oka bağlayan kısım, bulmacada karasabanın ökçesini oka bağlayan kısım, karasabanın ökçesini oka bağlayan kısım tanımı