Karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları bulmacada nedir?

Karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları“ sorusuna cevap olarak “RADİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları', bulmaca soruları karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları, bulmaca çözümü karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları, bulmaca karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları, karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları ne demek, bulmacada karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları, karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları açıklaması, sözlükte karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları, karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları, sözlükte karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları ne, sözlük karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları, karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları nedir, karahindiba’nın sebze olarak yenen yaprakları tanımı