Karahanlılar'da vezire verilen ad bulmacada nedir?

Karahanlılar'da vezire verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karahanlılar'da vezire verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karahanlılar'da vezire verilen ad“ sorusuna cevap olarak “NOYAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

karahanlılarda vezire verilen ad, bulmaca sözlüğü 'karahanlılarda vezire verilen ad', karahanlılarda vezire verilen ad ne demek, bulmaca çözümü karahanlılarda vezire verilen ad, karahanlılarda vezire verilen ad nedir, sözlük karahanlılarda vezire verilen ad, karahanlılarda vezire verilen ad açıklaması, sözlükte karahanlılarda vezire verilen ad ne, bulmaca soruları karahanlılarda vezire verilen ad, bulmaca karahanlılarda vezire verilen ad, bulmacada karahanlılarda vezire verilen ad, karahanlılarda vezire verilen ad tanımı, sözlükte karahanlılarda vezire verilen ad