Karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi bulmacada nedir?

Karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi“ sorusuna cevap olarak “AYDINLI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi ne demek, karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi açıklaması, karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi, bulmaca soruları karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi, sözlükte karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi, bulmaca karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi, karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi nedir, bulmaca çözümü karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi, karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi tanımı, bulmacada karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi, sözlükte karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi ne, sözlük karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi, bulmaca sözlüğü 'karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi'