Karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi bulmacada nedir?

Karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi“ sorusuna cevap olarak “AYDINLI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi, bulmacada karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi, karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi açıklaması, sözlükte karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi, bulmaca karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi, karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi nedir, karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi tanımı, karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi, sözlükte karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi ne, karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi ne demek, bulmaca çözümü karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi, bulmaca sözlüğü 'karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi', sözlük karagöz oyununda kabadayı ya da efe tipi