Karagöz oyununda ermeni tipi bulmacada nedir?

Karagöz oyununda ermeni tipi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karagöz oyununda ermeni tipi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karagöz oyununda ermeni tipi“ sorusuna cevap olarak “AYVAZ”, “HAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

sözlükte karagöz oyununda ermeni tipi, karagöz oyununda ermeni tipi nedir, bulmaca sözlüğü 'karagöz oyununda ermeni tipi', bulmaca karagöz oyununda ermeni tipi, karagöz oyununda ermeni tipi tanımı, karagöz oyununda ermeni tipi, karagöz oyununda ermeni tipi ne demek, bulmacada karagöz oyununda ermeni tipi, sözlük karagöz oyununda ermeni tipi, bulmaca soruları karagöz oyununda ermeni tipi, karagöz oyununda ermeni tipi açıklaması, bulmaca çözümü karagöz oyununda ermeni tipi, sözlükte karagöz oyununda ermeni tipi ne