Karadenizlilere Özgü Bir Tür Yufkalı Yemek bulmacada nedir?

Karadenizlilere Özgü Bir Tür Yufkalı Yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karadenizlilere Özgü Bir Tür Yufkalı Yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karadenizlilere Özgü Bir Tür Yufkalı Yemek“ sorusuna cevap olarak “ZİRON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'karadenizlilere özgü bir tür yufkalı yemek', karadenizlilere özgü bir tür yufkalı yemek nedir, bulmaca karadenizlilere özgü bir tür yufkalı yemek, karadenizlilere özgü bir tür yufkalı yemek, bulmaca çözümü karadenizlilere özgü bir tür yufkalı yemek, sözlükte karadenizlilere özgü bir tür yufkalı yemek ne, bulmacada karadenizlilere özgü bir tür yufkalı yemek, bulmaca soruları karadenizlilere özgü bir tür yufkalı yemek, karadenizlilere özgü bir tür yufkalı yemek tanımı, sözlükte karadenizlilere özgü bir tür yufkalı yemek, karadenizlilere özgü bir tür yufkalı yemek açıklaması, karadenizlilere özgü bir tür yufkalı yemek ne demek, sözlük karadenizlilere özgü bir tür yufkalı yemek