Karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun bulmacada nedir?

Karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun“ sorusuna cevap olarak “HERİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun, sözlükte karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun, karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun tanımı, bulmaca çözümü karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun, bulmaca sözlüğü 'karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun', karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun ne demek, karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun açıklaması, karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun, karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun nedir, bulmacada karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun, sözlük karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun, bulmaca karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun, sözlükte karadeniz’in bazı bölgelerinde yetiştirilen bir tür koyun ne